Forum Avertizări, Banări Avertismente Avertisment Viviana Iftimie
Discuție deschisă în Avertismente

Avertisment Viviana Iftimie

Utilizatorul Viviana Iftimie a fost sancționat cu avertisment pentru încălcarea punctului 2.17 din regulamentul forumului avocatnet.ro:

2.17. Identificarea unor persoane fizice sau juridice în titlul topicului sau în mesajele postate nu este de dorit. Pe forumul Avocatnet discutam ideea/speța, nu persoanele implicate.

În plus, când ai o nemulțumire față de o persoană, o firmă sau o instituţie și dorești să porneşti o discuţie pe această temă, te rugăm să faci acest lucru civilizat si argumentat, fără atac la persoană. Comportamentul jignitor nu se justifică în nicio circumstanță, prin urmare nu este tolerat.

Potrivit regulamentului de sancționare a abaterilor de la regulile de postare în forum, acumularea a 3 avertismente in 3 luni va avea drept consecință banarea temporară: o zi, o săptămână sau chiar definitivă.
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Manuela Rășină, administrator