avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 232 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Bună seara! As vrea sa accesez fonduri europene ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Bună seara! As vrea sa accesez fonduri europene nerambursabile ...

Bună seara! As vrea sa accesez fonduri europene nerambursabile pentru a deschide o fabrica de hartie igienica, șervețele sau pentru o fabrica de reciclare ! Care sunt condițiile de acordare și pașii pe care ar trebui sa ii urmez? Va mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Deschidere magazin general dinca_marian_eugen dinca_marian_eugen Buna ziua,as vrea si eu sa deschid un magazin general pe terenul pe care am casa si as vrea sa stiu daca pot sa accesez fonduri europene nerambursabile avand ... (vezi toată discuția)
Accesare fonduri europene gradinita Georgiana Radu Georgiana Radu Buna seara, Doresc sa înființez o grădinița/ creșă in mediul rural si ma interesa sa imi spuneti daca se pot accesa fonduri europene? Multumesc! (vezi toată discuția)
Fabrica de reciclat pet-uri danbontea danbontea Buna ziua! As fi interesat de obtinerea unor fonduri europene nerambursabile ,in vederea infiintarii unei fabrici de reciclat PET-uri......dar sincer ... (vezi toată discuția)