Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod caen pentru servicii de design dentar CAD?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod caen pentru servicii de design dentar CAD?

Doresc sa prestez servicii de design dentar CAD prin utilizarea unui soft cu licenta, prestatiile vor fi pentru laboratoare de tehnica dentara si clinici stomatologice, care este codul caen care correspunde acestui tip de prestare de servicii ?
george-neagu, moderator