avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 225 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Mi s-a radiat un PFA si printr-un concurs de ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Mi s-a radiat un PFA si printr-un concurs de imprejurari (nu locuiesc ...

Mi s-a radiat un PFA si printrun concurs de imprejurari (nu locuiesc la sediul pfa si nu am fost anuntat .)plicul cu decizia respectiva a ajuns la mine dupa ce depusesem declaratia unuica cu putin inainte de incheierea anului pentru care am depus declaratia unica .Ce risc ?

Alte discuții în legătură

Declaratia unica la radierea pfa Sophiaa Sophiaa Buna ziua! Luna trecuta pe 13 mi-am înfiintat pfa. Astăzi am ridicat foaia radierii de la registrul comerțului! Ce fac mai departe? Nu am dat nici ... (vezi toată discuția)
Pfa radiat din 2010 pentru care mi se cere sa platesc impozit in 2012 gena_b gena_b Am deschis o activitate PFA in anul 2007 dar nu am activat niciodata. In 2010 s-a procedat la radiere conform art.39 din OUG nr.44/2008.Acest lucru se poate ... (vezi toată discuția)
Pfa suspendat si activitate nereluata dupa suspendare mprv mprv Buna ziua, Am infiintat un PFA in 2008 la dorinta angajatorului, astfel toti \"angajatii\" au devenit PFA si colaboratori ai firmei. In 2011 s-a revenit la ... (vezi toată discuția)