Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după verificarea prezentei ...

In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după verificarea prezentei ordonanțe de către prin procuror z împreună cu dosarul cauzei se transmite spre confirmare judecătorului de camera preliminara in termen de 10 zile de la data emiterii..
Eu am renunțat la urmărirea penală că mă tot aburit poliția acum am primit citație mă pot răzgândi, se dispune renunțarea din cauză că nu a fost găsit infractorul ce mă înșelat cu o sumă de bani , pot cere și daune , prejudiciul e e 300 de lei dar nu e vb neapărat de bani cât despre modul cum o făcut-o online , pot să mă răzgândesc și să continue procedura și pot cere despăgubiri pentru fiecare de când sa întâmplat fapta că a fost acum doi ani
Florin230, utilizator