avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după verificarea prezentei ...

In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după verificarea prezentei ordonanțe de către prin procuror z împreună cu dosarul cauzei se transmite spre confirmare judecătorului de camera preliminara in termen de 10 zile de la data emiterii..
Eu am renunțat la urmărirea penală că mă tot aburit poliția acum am primit citație mă pot răzgândi, se dispune renunțarea din cauză că nu a fost găsit infractorul ce mă înșelat cu o sumă de bani , pot cere și daune , prejudiciul e e 300 de lei dar nu e vb neapărat de bani cât despre modul cum o făcut-o online , pot să mă răzgândesc și să continue procedura și pot cere despăgubiri pentru fiecare de când sa întâmplat fapta că a fost acum doi ani
Ultima modificare: Joi, 16 Mai 2024
Florin230, utilizator

Alte discuții în legătură

Mă puteți sfătui ce să fac, am mai postat aici dar nimeni ... Florin230 Florin230 Mă puteți sfătui ce să fac, am mai postat aici dar nimeni nu îmi răspunde In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după verificarea prezentei ordonanțe ... (vezi toată discuția)
Mă puteți sfătui ce să fac in termenul art 318 alin 12 c.proc.pen ... Florin230 Florin230 Mă puteți sfătui ce să fac In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după verificarea prezentei ordonanțe de către prin procuror z împreună cu dosarul ... (vezi toată discuția)
Confirmare renunţare urmărire penală (art. 318 alin. 12 ncpp) ContSters427013 ContSters427013 Buna ziua, Ma puteți ajuta cu un sfat in legătura cu o problema? In urma cu 1 an și ceva am sustrat dintr un supermarket un produs, după am fost dus in ... (vezi toată discuția)