Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua! Ce soluții poate avea un copil minor (17 ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua! Ce soluții poate avea un copil minor (17 ani) pentru ...

Bună ziua! Ce soluții poate avea un copil minor (17 ani) pentru a obine cetățenia romana? Multumesc
Roby-, utilizator
Toate solutiile de pe planeta nu le putem, insira aici, depinde de parintii sai si de situatia concreta de fapt. Scriem un volum cu toate situatiile posibile... conditiile fiecareia. Dar sunt firme de avoacti specializate in asa ceva, merg parintii lui la una si se intereseaza, aratand situatia lor.