Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Buna ziua . Un expert judiciar in specializarea ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Buna ziua . Un expert judiciar in specializarea constructii poate ...

Buna ziua . Un expert judiciar in specializarea constructii poate fi revocat daca nu evalueaza TOATE Obiectiunile dispuse de instanta nici la al doilea termen ( nici la a doua completare a obiectivelor, cu toate ca Instanta a cerut sa faca acest lucru ). Ce se poate face? ce cale de atac, se poate urma pentru ca dupa cum vad in forum nu sunt nici amendati pentru ca nu se "practica" acest lucru. Face greseli la calcule simple de: adunari, inmultiri, suprafete etc. totul inspre diminuare prin calcule si uzuri fara justificarea lor de unde le-a obtinut si conform carui Normativ .
gusti1947, utilizator
Mulțumesc.
gusti1947, utilizator