Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Sunt și experti-evaluatori cu dubla specializare spre ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Sunt și experti-evaluatori cu dubla specializare spre exemplu ...

Sunt și experti-evaluatori cu dubla specializare spre exemplu construcții -instalații ?
Da. Conditia este sa fie inregistrati/ nominalizati in lista publicata de catre MJ cu ambele specializari.
Mulțumesc!