Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA nefolosit, deschis in 2010
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA nefolosit, deschis in 2010

Buna ziua! am un PFA deschis in 2010...ca traducator...dar nu am lucrat niciodata pe el...efectiv l-am abandonat...nu am depus nicio declaratie unica niciodata, nestiind ca presupune acest lucru ... dupa infiintare m-am angajat in alt domeniu si l-am lasat balta....as vrea sa stiu cat de grav este ce am facut....si cum as putea sa il radiez...multumesc mult!
Florence_cst, utilizator
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului a radierii persoanelor fizice autorizate, întreprinderilor individuale şi întreprinderilor familiale
[ link extern ]