Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Licenta radio online non profit
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Licenta radio online non profit

Unde se obtine licenta si unde se plateste pentru radio online?
UCMR-ADA, O.R.D.A., CREDIDAM, U.P.F.R.....
UCMR-ADA pentru compozitori, CREDIDAM pentru artisti interpreti si executanti si UPFR pentru producatori.