Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii S-ar putea sa nu mai primim în e-mailul zilnic ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

S-ar putea sa nu mai primim în e-mailul zilnic întrebări care ...

S-ar putea sa nu mai primim în e-mailul zilnic întrebări care sunt șterse din forum ulterior și când deschizi discuția ele nu mai exista?
Mulțumesc mult
Nu cred ca se poate. Alerta e creată înainte ca utilizatorul sa isi sterga contul, e link deja pus care nu se șterge din alta pagina automat când pe alta s-a sters. Se întâmplă asta doar pt ca unii oameni nu își asuma ce scriu.

Mulțumesc mult