avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii S-ar putea sa nu mai primim în e-mailul zilnic ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

S-ar putea sa nu mai primim în e-mailul zilnic întrebări care ...

S-ar putea sa nu mai primim în e-mailul zilnic întrebări care sunt șterse din forum ulterior și când deschizi discuția ele nu mai exista?
Mulțumesc mult
Cel mai recent răspuns: Adrian Horatiu , utilizator 09:16, 8 Noiembrie 2023
Nu cred ca se poate. Alerta e creată înainte ca utilizatorul sa isi sterga contul, e link deja pus care nu se șterge din alta pagina automat când pe alta s-a sters. Se întâmplă asta doar pt ca unii oameni nu își asuma ce scriu.

Nu cred ca se poate. Alerta e creată înainte ca utilizatorul sa isi sterga contul, e link deja pus care nu se șterge din alta pagina automat când pe alta s-a sters. Se întâmplă asta doar pt ca unii oameni nu își asuma ce scriu.

Mulțumesc mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lamurire stergere subiect forum laur2013 laur2013 lamurire cu stergerea ultimului subiect din forum (vezi toată discuția)
O mica problema cu alertele si emailurile de sistem Alin Popescu Alin Popescu Buna seara, In ultimele 24 de ore am inregistrat o problema care a afectat alertele (mesaje noi in forum, mesaje private, etc) trimise utilizatorilor, ... (vezi toată discuția)
Limitare editare in timp - 24 de ore Alin Popescu Alin Popescu Incepand de astazi, editarea mesajelor postate in forumul Avocatnet.ro se poate face doar timp de 24 de ore de la momentul postarii mesajului. Atunci cand ... (vezi toată discuția)