avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna ziua,se mai poate deschide un dosar de faliment ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna ziua,se mai poate deschide un dosar de faliment închis ...

Buna ziua,se mai poate deschide un dosar de faliment închis de 2 ani?Am niște dovezi ca fratele meu m-a înșelat
Cel mai recent răspuns: Nora_ella , utilizator 10:28, 18 Aprilie 2024
E nevoie să povestiți cât mai pe larg.
Va multumesc frumos,e o situație foarte complicata,pot sa va scriu pe mail și sa atașez mesajele de la fratele meu in care recunoaște ca m-a înșelat ?Alte dovezi nu am decât o intervenție a mea spre finalul procesului

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua,pot face o plângere penală fratelui meu având ca ... Nora_ella Nora_ella Buna ziua,pot face o plângere penală fratelui meu având ca dovada ca m-a înșelat niște mesaje in care recunoaște acest lucru? (vezi toată discuția)
Bună ziua am moștenit, eu și fratele, o firma aflata în faliment ... Nora_ella Nora_ella Bună ziua Am moștenit ,eu și fratele,o firma aflata în faliment în momentul decesului tatălui meu M-am lăsat influențată de frate și nu am pus ... (vezi toată discuția)