Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna ziua,se mai poate deschide un dosar de faliment ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna ziua,se mai poate deschide un dosar de faliment închis ...

Buna ziua,se mai poate deschide un dosar de faliment închis de 2 ani?Am niște dovezi ca fratele meu m-a înșelat
E nevoie să povestiți cât mai pe larg.
Va multumesc frumos,e o situație foarte complicata,pot sa va scriu pe mail și sa atașez mesajele de la fratele meu in care recunoaște ca m-a înșelat ?Alte dovezi nu am decât o intervenție a mea spre finalul procesului