Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am dobândit titlul de proprietate in urma sentinței ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am dobândit titlul de proprietate in urma sentinței judecătorești ...

Am dobândit titlul de proprietate in urma sentinței judecătorești de ieșire din indiviziune. Unde trebuie sa ma adresez pentru a obține actul de proprietate?
Mulțumesc pentru răspuns.
Mulțumesc pentru răspuns domnule NICULESCU IONUT