Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna, iubita mea are o proprietate, eu o ajut cu ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna, iubita mea are o proprietate, eu o ajut cu ratele, se poate ...

Buna, iubita mea are o proprietate, eu o ajut cu ratele, se poate incheia la notar o promisiune de despagubire in caz de separare/divort ? Ma ajutati cu o solutie sau detalii?
Vorbiți cu notarul.
Trebuie sa vrea...

București 2024
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Numai daca vrea ea, puteti perfecta la notar un acord.