avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 302 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna, iubita mea are o proprietate, eu o ajut cu ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna, iubita mea are o proprietate, eu o ajut cu ratele, se poate ...

Buna, iubita mea are o proprietate, eu o ajut cu ratele, se poate incheia la notar o promisiune de despagubire in caz de separare/divort ? Ma ajutati cu o solutie sau detalii?
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 19:37, 4 Mai 2024
Vorbiți cu notarul.
Trebuie sa vrea...

București 2024
Ultima modificare: Sâmbătă, 4 Mai 2024
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Numai daca vrea ea, puteti perfecta la notar un acord.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Locuinta in rate ContSters180019 ContSters180019 buna ziua.am un apartament si un posibil client pt cumpararea acestuia.exista vreo varianta la notar pt a vinde acest apartament in rate,dar fara a trece ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu un sfat in urmatoarea situatie ... karinuza karinuza Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un sfat in urmatoarea situatie Sotul vrea sa divortam la notar. Avem 2 copii minori. In timpul casatoriei am construit o ... (vezi toată discuția)
Apartament in bloc fara autorizatie de constructie dumitrumm dumitrumm Buna ziua! Am fost pacalit in stil mare,astfel: o super oferta, un apartament foarte ieftin pentru plata cash. Autorizatie de constructie pt primele 2 scari nu ... (vezi toată discuția)