avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 308 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod caen reprezentant vanzari. buna ziua, sunt ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod caen reprezentant vanzari. buna ziua, sunt angajata full ...

cod caen reprezentant vanzari. buna ziua, sunt angajata full time dar urmeaza sa incep si o noua colaborare(in paralel) si trebuie sa mi deschid un pfa. noua colaborare consta in promovarea unui serviciu si pentru fiecare contrac nou adus, voi incvasa un comision. intrebarea mea este:ce cod caen ar trebui sa am? multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:42, 5 Mai 2024
CAEN 7311

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calificare pfa cod caen 7311 magdamaria84 magdamaria84 Ce calificare este necesara, pentru a putea sa adaug codul caen 7311 la un pfa. Este suficienta diploma de facultate cu foaia matricola, pe care este ... (vezi toată discuția)
Cod caen marketing afiliat davidw davidw Buna ziua, Am in plan sa devin PFA si am nevoie de parerea dumneavoastra pentru alegerea codului CAEN. Activitatea principala va fi marketing-ul afiliat ... (vezi toată discuția)
Promovare produse de amenajare interioara pirvuralucam pirvuralucam Buna ziua, sunt inginer horticol si am infiintat un PFA. Am ca obiect de activitate principala Activitati de intretinere peisagistica. Facand lucrari de ... (vezi toată discuția)