Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod caen reprezentant vanzari. buna ziua, sunt ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod caen reprezentant vanzari. buna ziua, sunt angajata full ...

cod caen reprezentant vanzari. buna ziua, sunt angajata full time dar urmeaza sa incep si o noua colaborare(in paralel) si trebuie sa mi deschid un pfa. noua colaborare consta in promovarea unui serviciu si pentru fiecare contrac nou adus, voi incvasa un comision. intrebarea mea este:ce cod caen ar trebui sa am? multumesc.
CAEN 7311