avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 304 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua! Sunt cercetat într-un dosar penal pentru ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua! Sunt cercetat într-un dosar penal pentru înșelăciune ...

Bună ziua!
Sunt cercetat într-un dosar penal pentru înșelăciune și constituirea unui grup infracțional, am stat pe arest 24 de ore după am fost eliberat sub control judiciar i-ar după 4 luni am primit încetarea de drept a măsuri privind controlul judiciar, în acest moment apare ceva în cazier?
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 00:39, 6 Mai 2024
Bună ziua! Si procesul penal (cercetare penala sau judecata) s-a terminat? S-a dat o solutie in cauza?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Instiintare disjungere si clasare- nelamuriri IonutPerschi IonutPerschi Buna ziua , am o intrebare la care as dori sa imi da-ti un raspuns cat se poate de explicit . Iubita mea este arestata intr-un dosar . Este arestata ... (vezi toată discuția)
Cetatean roman arestat in portugalia fara dovezi clare!!!! Alexa9 Alexa9 Buna seara!Cetateanul roman despre care vreau sa va vorbesc este cercetat in stare de arest in Lisabona,Portugalia intr-un caz de mare amploare.In data de 10 ... (vezi toată discuția)
Accident rutier 0,52 alcoolemie CristiLazar CristiLazar Buna ziua, am avut un accident rutier in data de 31.05.2022, cu o alcoolemie in aerul expirat 0,52, mentionez ca nu au fost implicate si alte autovehicule, ... (vezi toată discuția)