Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua! Sunt cercetat într-un dosar penal pentru ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua! Sunt cercetat într-un dosar penal pentru înșelăciune ...

Bună ziua!
Sunt cercetat într-un dosar penal pentru înșelăciune și constituirea unui grup infracțional, am stat pe arest 24 de ore după am fost eliberat sub control judiciar i-ar după 4 luni am primit încetarea de drept a măsuri privind controlul judiciar, în acest moment apare ceva în cazier?
Bună ziua! Si procesul penal (cercetare penala sau judecata) s-a terminat? S-a dat o solutie in cauza?