Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua. Revin si eu cu o intrebare: Daca ajung la ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua. Revin si eu cu o intrebare: Daca ajung la intelegere ...

Buna ziua. Revin si eu cu o intrebare: Daca ajung la intelegere cu fostul sot sa facem partajul la notar, putem sa facem Partajul la un notar din Slatina Jud. Olt (pentru ca el acolo in apropiere locuieste), chiar daca apartamentul se afla la Timisoara? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Puteti face partajul unde doriți.
Multumesc frumos pentru raspuns. Va doresc o seara frumoasa.