Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua! Daca sunt angajata in cadrul unei primarii ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua! Daca sunt angajata in cadrul unei primarii pe postul ...

Buna ziua!
Daca sunt angajata in cadrul unei primarii pe postul de politist local , ma pot transfera intr-o alta institutie publica pe functia de referent?
Ocuparea unui post vacant în sistemul bugetar se poate face și prin transfer, dacă se realizează de pe un post din sistemul bugetar, similar sau echivalent