Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Diploma pentru infiintarea unei PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Diploma pentru infiintarea unei PFA?

De ce fel de diploma este nevoie pentru infiintarea unei PFA si cum poate fi obtinuta ?
george-neagu, moderator
PFA - Documentele privind pregătirea sau experienţa profesională se atestă, după caz, cu unul dintre următoarele documente:
[ link extern ]