Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... buna ziua in cazul unui accident de munca al unui ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

buna ziua in cazul unui accident de munca al unui nepalez cum ...

buna ziua
in cazul unui accident de munca al unui nepalez cum se procedeaza cu declaratia lui ? poate fi in engleza? trebuie sa fie si in romana? sau in nepaleza?
In original/ limba vorbita + traducerea in limba romana autentificata de un traducator autorizat din limba vorbita in limba romana.