Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Costurile de înființare a unui PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Costurile de înființare a unui PFA?

george-neagu, moderator
Costurile sunt diferite, in functie de dorinta dvs de a va implica sau nu in formalitatile de infiiintare a unui PFA.