Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Am deschis și eu un SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Am deschis și eu un SRL

Buna seara. Am deschis și eu un SRL și are ca și cod principal 4729-comert cu amănuntul al altor produse alimentare in magazine specializate acesta fiind înregistrat că și activitate principala,iar în actul constitutiv apare și codul 472-comert cu amănuntul al produselor alimentare,băuturilor și al produselor din tutun in magazine specializate. Eu pot vinde băuturi alcoolice și tutun??? Aceasta este întrebarea mea?
george-neagu, moderator
Da, puteti vinde dar in magazin specializat, asa cum mentioneaza si codul CAEN.