Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sotul locuieste in casa pe care am primit-o donatie ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sotul locuieste in casa pe care am primit-o donatie doar pe numele ...

Sotul locuieste in casa care am primit-o donatie doar pe numele meu.Locuim separat de cativa ani. Ce trebuie sa fac ca el sa iasa din locuinta? Inca nu am depus actele de divort.Multumesc!
Depuneti acțiunea de divorț și cereri și evacuarea