Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua Mi-a fost suspendat permisul italian in ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua Mi-a fost suspendat permisul italian in Romania iar ...

Buna ziua Mi-a fost suspendat permisul italian in Romania iar dupa perioada suspendarii la ghiseu i-mi spun ca trebuie sa merg in Italia sa-l ridic . Mentionez ca nu am stiut si agentul care mi la retinut nu ma informat de aceasta ,acum nu stiu de cum si de unde sa recuperez acest permis .Ma puteti ajuta in vreun fel? Multumesc
Rosu Sorin, utilizator
Intrebati in Italia, la autoritatea care l-a emis.