Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna, Pot procura masina si conduce in Romanai cu ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna, Pot procura masina si conduce in Romanai cu permis de conducere ...

Buna,
Pot procura masina si conduce in Romanai cu permis de conducere din Marea Britanie?
Multumesc
Da, 90 de zile , dacă masina e cu numere străine. Dacă masina e înmatriculată în România, cât doriți.

cayol a scris:

Buna,
Pot procura masina si conduce in Romanai cu permis de conducere din Marea Britanie?
Multumesc

latka, utilizator