Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Putem incadra ca mecanic auto daca diploma ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Putem incadra ca mecanic auto daca diploma obtinuta ...

Buna ziua,

Putem incadra ca mecanic auto daca diploma obtinuta este de sofer mecanic auto?

Multumesc.
Da, il puteti angaja ca si mecanic auto.