avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 320 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua am o problema legata de concediu medical cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua am o problema legata de concediu medical cu diagnostic ...

Buna ziua
am o problema legata de concediu medical cu diagnostic oncologic si anume din luna august 2023 de cand am intrat in concediu medical nu am primit nici un ban.
mentionez ca eu sunt administratorul firmei mele unde activez si am platit darile la stat in fiecare luna si au fost depuse cm urile de catre contabila asa cum se procedeaza
ce pot face in aceasta situatie unde ma pot adresa?
va multumesc
Cel mai recent răspuns: ang671 , utilizator 10:44, 9 Mai 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Puteti intreba la CJAS prezentand copii dupa notele de depunere concedii medicale.
Aveti c.i.m. ?
multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Preaviz functionar public, concediu medical mimi1 mimi1 Revin si eu cu aceasta speta.Nu e nimeni aici, sa ma poata ajuta? La institutia publica la care lucrez, au avut loc restructurari.O persoana care se stia ... (vezi toată discuția)
Incetarea cim de drept in timpul concediului medical ACManuela ACManuela Buna ziua, Am fost angajat in ianuarie 2015 la o firma cu contract individual de munca pe perioada determinata de 3 luni. Din nefericire, la 2 luni am aflat ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil bianchina18 bianchina18 Buna ziua! As avea nevoie de o lamurire, situatia sta in felul urmator: incepand cu 1 septembrie 2015, am inceput un contract de munca pe perioada determinata ... (vezi toată discuția)