Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua am o problema legata de concediu medical cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua am o problema legata de concediu medical cu diagnostic ...

Buna ziua
am o problema legata de concediu medical cu diagnostic oncologic si anume din luna august 2023 de cand am intrat in concediu medical nu am primit nici un ban.
mentionez ca eu sunt administratorul firmei mele unde activez si am platit darile la stat in fiecare luna si au fost depuse cm urile de catre contabila asa cum se procedeaza
ce pot face in aceasta situatie unde ma pot adresa?
va multumesc
Puteti intreba la CJAS prezentand copii dupa notele de depunere concedii medicale.
Aveti c.i.m. ?
multumesc