Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua ,știe cineva unde se află arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua ,știe cineva unde se află arhiva Trustului Carpați ...

Bună ziua ,știe cineva unde se află arhiva Trustului Carpați ( construcții),mai precis a șantierului Casei Republicii. Multumesc
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
„CASA POPORULUI” BUCUREȘTI" - arhiva
U.M. PITEȘTI
Pitești, str. Trivale, nr. 4
Tel. 0248/223477 int.133