Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... AM LUAT UN CREDIT DE LA MICROCREDIT.NU AM MAI PUTUT ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

AM LUAT UN CREDIT DE LA MICROCREDIT.NU AM MAI PUTUT PLATI CREDITUL ...

AM LUAT UN CREDIT DE LA MICROCREDIT.NU AM MAI PUTUT PLATI CREDITUL CARE A FOST CESIONAT CATRE FINOPRO IFN. NU AM SEMNAT NICI UN CONTRACT CU FINOPRO. AM FOST EXECUTAT SILIT AM PLATIT SUMA EXECUTATA IAR LA ULTIMA RATA DE PLATE AM FOST INFORMAT CA MAI AM DE PLATIT MULT MAI MULT DECAT STIAM EU CA MIAU FOST PUSE PENALITATI DE CATRE FINO PRO. INTREBAREA MEA ESTE DACA EI AU ACEST DREPT DACA NU AM SEMNAT NICI O HARTIE CU EI.MULTUMESC
Puteti contesta actele de executare in 15 zile de la cunoasterea lor.
Pe timpul executarii nu trebuie calculate penalitati, nu stiu cum au fost stabilite si pentru ce perioada.